INFORMACE k provozování výtahu včp.2598/95

07.10.2021 13:00

Po opakovaných závadách způsobených nesprávnou manipulací sdveřmi kabiny výtahu došlo kzávěru technika montážní firmy, že je třeba vyměnit pohon kabinových dveří. Cenová nabídka 45tisíc korun obsahuje především řídící jednotku a motor, které dodává přes výhradního zástupce ČR německá firma.

Po informaci u vedoucího servisu Ing. Peroutky nelze odhadnout dobu, kdy součástky přijdou. Skladem měla firma EUROVÝTAHY, s.r.o Praha jeden kus, který se použil pro poruchu hlášenou před námi. Přes veškerou snahu správy domu jsme pro uživatele bytů včp.2598/95 obdrželi tuto informaci.

„Dodací termín opravy je závislý na dovozu materiálu zNěmecka.Vdobě COVID byly možnosti velice omezené a dodání náhradních dílů trvalo až 4 týdny. Věříme, že nyní je situace lepší, ale závaznou informaci na termín výměny pohonu kabinových dveří nejsme schopni zodpovědně sdělit. Můžeme však slíbit, že jako vždy, i nyní uděláme vše pro to, abychom ihned po dodání řídící jednotky a motoru poslali odborné servisní techniky do domu a výtah zprovoznili. Za pochopení děkujeme“.

Správa domu žádá o pochopení také a prosí uživatele výtahu, aby se vnásledujícím období chovali kvýtahu ohleduplně. Dveře výtahové kabiny je nutno nechat volně se dovírat a nečinit nic, aby se otevírání či zavírání dveří urychlilo.

 

Za správu domu: Miroslav Čermák

Předseda SVJ: AMC daně-účto, s.r.o. Praha