Evidenční listy

13.09.2011 22:22

Evidenční listy

Na schůzi jsme informovali, že budeme rozdávat vlastníkům prostřednictvím domovních důvěrníků Evidenční listy. Na nich jsou údaje o vlastnících převzaté z firmy, která dělala evidenci pro Bytové družstvo Práčská sedma (P7). Ty je třeba zkontrolovat, opravit dle skutečnosti a podpisem stvrdit.

Dále je pod Evidenčním listem prohlášení vlastníka, týkající se úhrad na jistinu a úrok k úvěru za fasádu. Jelikož tento úvěr patří a spravuje Bytové družstvo P7, ale úhrady pro jednoduchost vybírá v rámci záloh SVBJ P7, je třeba ode všech podpis, že tyto částky má SVBJ P7 posílat na účet Bytového družstva P7.

POZOR! Týká se i těch, kteří nyní doplácejí svoji část úvěru, a to proto, že úrok bude vybírán až do přijetí dotace. Samozřejmě po 100% doplacení Vaší části úvěru Vám budou sníženy zálohy a nebude co posílat Bytovému družstvu. K tomu již dojde automaticky, vše za Vás ohlídáme (tak, jako jsme se snažili pomoci s úvěrem bytového družstva).

Prosíme tedy, aby všichni tento Evidenční list podepsali a vrátili domovním důvěrníkům, nebo do schránky SVBJ P7, nebo paní Čermákové do schránky ve vchodě 2601/99. Děkujeme.